11 Ocak 2007 13:41

Acele et!

Hisar Seçkisi 2007 başvuruları 15 Ocak'ta sona eriyor...

Bu sene 1216 Mart 2007 tarihleri arasında düzenlenecek olan 3. Hisar Kısa Film Festivali içinde yer alacak "Hisar Seçkisi" için başvurular 15 Ocak 2007 tarihinde sona eriyor. Hisar Kısa Film Festivali her sene seçilen en iyi on filmi "Hisar Seçkisi DVD"si adı altında toplayarak yurt içinde ve yurt dışındaki sinema kuruluşlarına ve festivallere ulaştırıyor. Kutluğ Ataman, Nuri Bilge Ceylan ve Barış Pirhasan'ın belirleyeceği seçki için ilgili yönetmenlerin filmlerini söz konusu tarihe kadar Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi'ne göndermeleri ya da elden teslim etmeleri gerekiyor. Seçkiye giren yönetmenlerin bir sonraki projesine Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi ekipman ve teknik destek sağlıyor. Seçki için başvuru formu ve seçki yönetmeliğini www.hisarfilm.boun.edu.tr adresinde bulunabilirsiniz.
Yorumlar
 • Seçkiyi değerlendirecek olanlar harika isimlermiş...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • Güney Kore'de Güney Kore'de "Müslüm" gösterimi

  26 Ekim’de vizyona girecek olan, Müslüm Gürses’i Timuçin Esen’in, Muhterem Nur’u Zerrin Tekindor’un canlandırdığı “Müslüm” filmi için Seul’de özel gösterim düzenlendi.

 • Gupse Özay kötü günleri geride bıraktı Gupse Özay kötü günleri geride bıraktı

  Gupse Özay, 8 aydır mücadele ettiği Hipotiroid, Haşimato, karaciğer yağlanması ve Hipoglisemi rahatsızlığını atlatarak normal hayatına döndü.

 • Cate Blanchett: ‘Hakkım için ölümüne mücadele edeceğim’ Cate Blanchett: ‘Hakkım için ölümüne mücadele edeceğim’

  Son olarak Scarlett Johansson’un eşcinsel rolünden çekilmesinden sonra yeniden alevlenen LGBTİ rollerini eşcinsel olmayan oyuncuların oynayamayacağı tartışmasına Cate Blanchett da katıldı.

 • İlker Ayrık’tan Nusret şov İlker Ayrık’tan Nusret şov

  8 Kasım da vizyona girecek olan “Çakallarla Dans 5” filminde İlker Ayrık’ın canlandırdığı Servet karakteri, kasaplığa soyununca, ortaya dünyaca ünlü şef Nusret’in yaptığı şovları aratmayacak görüntüler çıktı.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir