13 Eylül 2003 13:30

Acı Acı Güldüren Gerçekler!

Amerika'lı muhalif sinemacı Michael Moore'un CNBC-e'deki dizisini izliyor musunuz?..

Benim Cici Silahım'ın müthiş sinemacısı Michael Moore, eğlenceli televizyon şovlarının tarzıyla, kendi politik duruşu ve sosyal hicivciliğini birleştirdiği televizyon programıyla CNBC-e ekranlarında. Silahım ile Amerika'daki şiddet kültürünü inceleyen sinemacı, The Awful Truth'da pek çok konuya el atıyor. Politikacılar, ahlaki çöküntü ve rüşvet. Fakat bu konuları ele alırken, özellikle ikiyüzlülükler karşısında eğlenmeyi ve eğlendirmeyi de ihmal etmiyor.The Awful Truth, çarşamba günleri 21 sularında yayına geçiyor. Haberimizi televizyon kanalının basın bülteninden bir cümleyle bitirelim: "Rüşvetçiler, üçkağıtçılar, parti bitti! Fakat eğlence asıl şimdi başlıyor!" Koltuklarda yerimizi alıyoruz tabii...
Yorumlar
  • Bence cnbc-e nin en iyi yeni transferlerinden .. Sanırım saatini bekleyeceğim bi dizim daha oldu ..

  • ilk bölümü bende merakla bekledim,izlediğimde ise biraz garip oldum nedense.adam bazı yerleri fazlaca abartmış bence,özellikle cadı avı sahnesi çok iyi başlamıştı ama biraz fazla abartıya kaçıp baydı beni..

  • ilk bölümü izledim (cnbce nin diğer bütün dizileri gibi :)) ve harikaydı. bu adam yaptığı işte gerçekten çok ama çok başarılı. insan, sistem işte böyle eleştirilir diyor :) diğer bölümlerini heyecanla bekliyorum :))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir