25 Eylül 2009 10:12

Acı Bilgi!

İddialı gerilim projesi Knowing, Nicolas Cage ve Alex Proyas'ı buluşturdu...

Çekimleri Melbourne'de gerçekleştirilecek olan Knowing son derece iddialı bir gerilim projesi olarak karşımıza çıktı. Yapım bilim kurgu sinemasının usta ismi Alex Proyas ile tür filmlerinin aranılan oyuncusu Nicolas Cage'i buluşturuyor.Cage, oğlunun okulunda bir zaman kapsülü bulan telaşlı bir öğretmeni canlandıracak. Kapsülü bulmasının ardından ise dünyanın sonunun gelmekte olduğunu anlayacak.Dünyanın sonu ve kıyamet teması önümüzdeki dönemde pek çok filmde tekrarlanacak. Anlaşılan Hollywood dünyanın sonunda zengin bir maden buldu. Ne düşünüyorsunuz?
Yorumlar
  • Ne kadar ilginç bir öykü öyle değil mi!

  • Nicolas Cage'in rol alması bile bunu izlenebilir kılmakta,kıyamet teması güzel bir tema senaryo ile uyumlu olursa,görsel efektlerde etkili bir rol oynıycak gibi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir