9 Mart 2004 11:36

Açılış Pedro'dan Kapanış Porter'dan

57. Cannes Film Festivali'nin programı belli oluyor

12 Mayıs'da Pedro Almodovar'ın, otobiyografik özellikler taşıyan ve dini eğitim alan iki arkadaşın uzun yıllara yayılan dostluğunu anlatan La Mala Educacion (Kötü Eğitim) filmiyle açılacak olan 57. Cannes Film Festivali, Irwin Winkler'in De-lovely isimli filminin prömiyeri ile sona erecek. De-lovely, ünlü besteci Cole Porter'ın yaşamını gözler önüne seren biyografik bir çalışma. Yapımda Kevin Kline müzisyeni, Ashley Judd ise eşini canlandırıyor. Festivalin kapanış gecesinde, filme katkıda bulunan Sheryl Crow, Alanis Morissette ve Natalie Cole gibi isimler konser verecek.
Yorumlar
  • Çok güzel bir film olduğundan eminim... Özellikle filmde bazı bölümlerde ünlü şarkıcıların yer alması çok güzel! Robbie Williams ve Alanis Morissette gibi!

  • almodovar'ın filmini beklemeye nasıl dayanamıyorum, anlatamam... o dönemde cannes'da olmayı umuyorum. ;)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir