12 Kasım 2013 01:00

'Açlık Oyunları' tema parkı geliyor

Yapım şirketi Lionsgate, Açlık Oyunları (Hunger Games) film serisine dayalı tema parkı kurmayı planlıyor.

Lionsgate CEO’su Jon Feltheimer, düzenlediği basın toplantısında iki farklı yerde 'Açlık Oyunları' temalı parklar kurulması teklifi aldıklarını ve olasılıkları düşündüklerini açıkladı.

Amerikan Variety dergisinin haberine göre, film serisinin ticari ürünlerden kazandığı gelir yapım şirketinin yüzünü güldürdü. Bu nedenle de tema parkı fikrine sıcak bakılıyor. Ancak filmin temasını taşıyan çocuk kamplarının, şiddete eğilimi arttıracağı da tartışma konuları arasında.

Yarışmacıların ormanda birbirilerini öldürerek hayatta kalmasını anlatan 'Açlık Oyunları' daha önce bir yarışma programına uyarlanmasıyla da gündeme gelmişti.

Suzanne Collins’in çok satan romanın uyarlanan serinin ilk filmi 690 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştı. Serinin ikinci filmi 22 Kasım’da Türkiye’de vizyona girecek.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir