25 Eylül 2009 10:12

Action Replay

Garip ama gerçek! Geleceğe Dönüş serisinin Bollywood versiyonu geliyor...

Hazırlıkları süren bir Bollywood projesinin, Geleceğe Dönüş serisinin ilk filminden yola çıkılarak hazırlandığı söyleniyor. Action Replay'in oyuncu kadrosuna Akshay Kumar ve Aishwarya Rai gibi bilinen isimler katıldı. Fakat söz konusu filmin resmi bir uyarlama olmayacağı, dolayısıyla kaynak hikayeyi değiştirceği söyleniyor. Geleceğe Dönüş'te Michael J. Fox 1985 yılından 1955 yılına gidiyor ve anne babasının tanıştığı dönemi kendi gözleriyle görüyordu.
Yorumlar
  • Sinema tarihinin en beğenerek izlediğim, en yaratıcı en mükemmel üçlemesidir geleceğe dönüş serisi. Bollywood versiyonu konusunda oek bir fikrim yok aslında filme daha bir mistik hava katabilir ama hintli oyuncuların bu tarz filmlerde itici duracağını düşünüyorum. Umarım başarılı bir iş çıkar ortaya.

  • çok güzel haber merakla bekliyorumm

  • USA nın gerilemesinde ve doğunun güçlenmesine tanık oluyoruz. :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir