11 Mart 2010 12:45

"Ada: Zombilerin Düğünü"nün ikinci fragmanı yayınlandı!

Ada: Zombilerin Düğünü'nün fragmanı yurt dışında da ilgi görüyor...

Beş kişilik bir arkadaş grubu, yakın bir dostlarının düğününe katılmak üzere Büyükada'ya gitmektedir. Filmde gördüklerimiz, kahramanlarımızdan Erhan'ın düğünü çekmek üzere yanına aldığı kameradan yansıyanlardan ibarettir. Ekip hep birlikte düğün alanına varır, ancak düğünün ilerleyen saatlerinde, halay çeken davetlilere zombiler saldırır. Erhan kamerasıyla olan biteni çekmeye devam ederken, kendini kanlı bir kıyametin ortasında bulur. Düğün davetlilerinin ve ada sakinlerinin büyük kısmı adadan kaçarak zombi saldırısından kurtulurken, kahramanlarımız Erhan, Murat, Ömer ve Gamze, adada mahsur kalırlar.Ada: Zombilerin Düğünü'nün fragmanı yurt dışında da ilgi görüyor.Türkiye'nin ilk zombi filmi Ada: Zombilerinin Düğünü'nün iki fragmanı da yurt dışında büyük ilgiyle görüyor. İnternet aleminin en önemli sinema sitesi imdb.com dahil olmak üzere 50'nin üzerinde siteye ve İtalya, Fransa ve Japonya'daki çeşitli dergilere haber olan Ada: Zombilerin Düğünü, özellikle makyaj çalışmasıyla övgü alıyor. quietearth.us sitesinde "Türk zombileri muhteşem görünüyor" yorumu yapılırken, ünlü io9.com sitesinde "Türk zombiler Türklerin Avrupa Birliği'ne girme çabasının bir metaforu olabilir" ifadesi kullanıldı.. Henüz gösterime girmeden tüm dünyadaki birçok festivalden davet alan Ada: Zombilerin Düğünü, korku sineması meraklıları tarafından merakla bekleniyor. ADA:ZOMBİLERİN DÜĞÜNÜ YENİ FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN
Yorumlar
  • Düğünlere her yıl ? beleşçi sızıyor... ? Pasta yiyip ? limonata içiyorlar...Çok komik..Yani güldürmek için yaptılarsa böyle birşeyi komik..Ciddilerse daha da komik:))

  • olmamış.

  • Sektöre bir yapım sunuyorsan reklamını yapacaksın arkadaşım..Bu film de bunu çok iyi başarıyor.Yabancılar yapınca güzel oluyor bizimkiler yapıncamı kötü oluyor..Aylardır bir twilight saçmalığı sürdü gitti onun gibi "ergen filmleri" haberleri çıkacağına kendi filmlerimizle ilgili konuşalım daha iyi.

  • arkadaş kabak tadı verdiniz artık. iyi ki filmi çeken, sinema eleştirmeni. 4 aydır adayla yatıyoruz, zombilerin düğünüyle kalkıyoruz. kusturdunuz, gitmeyecem. yeter ya!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir