23 Şubat 2007 12:37

Adalet Yerini Buldu

Superman, Batman ve diğer DC kahramanları aynı filmde buluşuyor!

Justice League of America (JLA) serisinin kahramanları Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern, Aquaman ve diğerleri takım halinde sahaya çıkmaya hazırlanıyor. Kiernan ve Michele Mulroney çifti, Warner Bros. için senaryoyu yazmaya başladı bile!Popüler kahramanları toplu halde sunan JLA, ilk defa 1960 yılında okuyucunun karşısına çıktı. Zaman içinde farklı isimlerle anılan grubun maceraları, animasyon ve televizyon filmi yapıldı.Şüphesiz akla ilk gelen soru, JLA'in dev bütçeli sinema filminde hangi kahramanların yer alacağı. Superman ve Batman'in ekibe katılması halinde, Brandon Routh ve Christian Bale de projede yerini alacak mı acaba? Yoksa karakterleri yeni yıldızlar mı canlandıracak? Sorular bitmez.Yeni gelişmeler için gözünüz Beyazperde.com'da olsun...
Yorumlar
  • olursa çok değişik olur ama bu projeyi altından başarıyla kalkabilecek kişilerin yapması gerekiyor.

  • çok yüksek bütçeli bir film olur ama onlarca kahramana üstüne düşen önemi vermek zor.hepsini bir arada savaşırken görmek güzel olur yine de.

  • bence asla gercekleşmeyecek bir proje.bir yada iki kahramandan bahsedilmiyor burda 10larcası var .buda çok ama çok büyük maliyet demek.bence hiç bir zaman çekilmeyecek .belki tv için bir çizgi dizi olabilir

  • Çizgi Roman uyarlamalarını severim,eğlence sinemasınıda çok severim,hadi hayırlısı ;) Bol efektli,bol aksiyonlu ve bol eğlenceli bir film olur umarım ;)

  • Proje heyecanlandırıyor ama yönetmen tercihi çok önemli tabii ki.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir