31 Ağustos 2010 00:00

Adam ve Katie karı koca oluyor!

Katie Holmes, bugünlerde setten sete koşuyor..

'The Kennedys' adlı filmde Jackie Kennedy’yi canlandıran 32 yaşındaki güzel oyuncu Katie Holmes, bu filmin çekimleri biter bitmez, 'Jack and Jill' adlı yeni filmi için kamera karşısına geçecek. Güzel oyuncuya filmde Adam Sandler eşlik edecek. Dennis Dugan’ın yöneteceği filmin senaryosunu Steve Koren yazdı. 2012’de vizyona girecek olan filmin çekimlerine Ekim ayında başlanacak.

AL PACINO DA VAR
Romantik komedi tarzındaki film, ailesine çok bağlı biri olan Jack’in ikiz kardeşi Jill’i Şükran Günü’nde aile yemeğine davet etmesi ve onunla bir anlaşma yapmasıyla başlıyor. Filmde Jack ve Jill karakterlerini Adam Sandler, Jack’in karısı rolünü ise Katie Holmes canlandıracak. Ünlü aktör Al Pacino ise filmde kendisini oynayacak. Filmde iki karakteri canlandıracak olan 44 yaşındaki Sandler, bunun zor ama eğlenceli olacağını söylüyor. Katie Holmes ise, "Setten sete koşmak zaman zaman beni zorlasa da, bu filmde rol almak benim için çok keyfili olacak" diye konuşuyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir