25 Eylül 2009 10:12

Adını Sen Koy

Tuna Kiremitçi'nin senaryosunu yazdığı ve yönettiği filmde; Melis Birkan ve Cemal Toktaş var!

Melis Birkan ve Güneşi Gördüm'ün yıldızı Cemal Toktaş, şair, romancı, müzisyen, köşe yazarı ve kısa filmci Tuna Kiremitçi'nin senaryosunu yazdığı ve yönettiği iddialı bir projede buluştu.Güneşi Gördüm, A. R. O. G., Gönül Yarası filmlerinin de yer aldığı bir çok projede başarılı çalışmaları ile yer alan Soykut Turan'ın görüntü yönetmenliğini yaptığı Adını Sen Koy, 2 Aralık 2009 tarihinde Elizi Film yapımı olarak Cine Film dağıtımıyla seyirci ile buluşuyor.
Yorumlar
  • dört dörtlük mü?bir al pacino ya da cate blancheet yani.tuhaf bir sinema bilgin var dostum

  • zaten oyuncuydu hem de dört dörtlük

  • melis birkan da basımıza oyuncu oldu iyi mi

  • süper ya valla; parası, popularitesi olan film çeksin.her işi yaparımcı adamlar, olmayın artık siz.(keşke yanılsam da tuna kiremitçi pişman etse beni sölediklerime ama...zor.)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir