24 Ağustos 2010 00:00

Adnan Menderes'in filmi geliyor!

Adnan Menderes’i Yassıada’dan kurtarmaya çalışan bir delinin maceraları'nı anlatan film 3 Aralıkta vizyona giriyor.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Süleyman Nebioğlu’nun üstlendiği 'Memlekette Demokrasi Var' adlı filmin çekimleri Silivri'de tüm hızıyla sürüyor.'Memlekette Demokrasi Var' için; İlker Ayrık, Gülçin Santırcıoğlu, Sümer Tilmaç, Şafak Sezer ve Tamer Karadağlı gibi ünlü isimler bir araya geldi.

Emrah Kolukısa’nın eski Başbakanlardan Menderes’i canlandırdığı filmde Müjdat Gezen, köyün 'en akıllı delisi Baradan' rolüne can verecek. Baradan, 100 bin çöp kibrit bulup bomba yapacak ve bir denizaltı dehlizinden geçerek bombayı Yassıada’da patlatacaktır. O kargaşada Menderes aynı dehlizden kaçacaklar.

Filmin 3 Aralık 2010’da vizyonda olması planlanıyor.

Yorumlar
  • filmi merakla bekliyorum hatırlaa sevgilide biraz anlatmışlardı

  • umarım bu filmde o günlerde yaşanan olayları gerçeklikleriyle yansıtırlar ve günümüz insanlarına o günlerde ne yaşandığını gösteririler......

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir