20 Mayıs 2011 00:00

Affleck'in kılavuzu İranlı yönetmen

Yeni filmi Argo için İstanbul'da mekan tespiti yapan Ben Affleck'in; Türkiye'de film çeken Bahman Ghobadi'den tüyo aldığı ortaya çıktı.

Mekanlar belirlendi
Hollywood'un gözde aktörlerinden Ben Affleck'in ikinci İstanbul seyahatinin şifresi çözüldü. Türk ve Amerikalılar'dan oluşan bir grupla günlerce sokaklarda dolaşan ünlü oyuncunun; yöneteceği 'Argo' filmi için mekan belirlemeye çalıştığı öğrenildi. Çekimler; Fatih, Balat ve Sultanahmet'te yapılacak.

Yönetmen danışman
Affleck'e mekan ve Türkiye'deki tüm teknik imkanlar için yol gösteren kişi ise tanıdık bir isim! Ünlü aktörün danışmanlığını, geçtiğimiz aylarda Türkiye'de Monica Bellucci ile 'Gergedanın Son Şiiri' filmini çeken İranlı yönetmen Bahman Ghobadi yapmış.

Hem iş hem alışveriş
Affleck, Nisan ayındaki ilk seyahati sırasında gittiği Kapalıçarşı'da, sadece halı almamış, çekim yapabileceği mekanları da tespit etmiş.

Aksiyon Balat'ta
Affleck, filminin aksiyon sahnelerini tıpkı Ghobadi gibi Balat'ta çekme kararı aldı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir