25 Eylül 2009 10:12

AFI'li Ödüller

Yılın en iyi 10 filmine AFI ödülü verildi...

Yılın en iyi filmlerinin yer aldığı listeleri paylaşmaya devam ediyoruz. Amerikan Film Enstitüsü de yılın en iyi 10 filmini seçerek, geleneksel AFI ödüllerini dağıttı. Alfabetik sıraya göre; The Curious Case of Benjamin Button," "The Dark Knight," "Frost/Nixon," "Frozen River," "Gran Torino," "Iron Man," "Milk," "Wall-E," "Wendy and Lucy," "The Wrestler."
Yorumlar
  • Yıl içinde acıklanan ve en kale alınabilecek en kaliteli top ten litesi herzaman için AFI listesidir benim gözümde. Listede sadece slumdog milionaire yer almaması ilginç. Bunun dışında muhtemelen oscarlarda best picture; bu 10 film arasından çıkacak. Benjamin buttonDark KnigtMilkFrost/NixonSlumdog Millionaire Şuan için oscar yarışında en önde giden filmler...

  • oscar veye altın küreye aday olan filmler cok gec geliyor bize

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir