25 Eylül 2009 10:12

Afiş Tozu

Ela Alyamaç'ın yönettiği Peri Tozu'nun afişi hazırlandı. Film, nisan başında sinemalarda!

Ela Alyamaç'ın yönettiği ve İpek Değer, Mehmet Ali Nuroğlu, Barış Yıldız ile Serkan Ercan'ın başrollerini paylaştığı Peri Tozu'nun afişi hazırlandı.4 Nisan 2008′de 35 Milim Filmcilik dağıtımıyla Kara Kedi Film tarafından vizyona sunulacak filmde; Deniz ve Emre, çocukken birbirlerine söz verirler. Ne olursa olsun hiç ayrılmayacaklardır. Cem, kız arkadaşının ısrarları ile evlilik karambolüne girmek üzeredir. Deniz'in hayatı Emre'nin ani bir kalp krizi geçirmesiyle altüst olur. Deniz arkadaşını iyileştirebilmek için Cem ile sihir ve umut dolu bir yolculuğa çıkar.
Yorumlar
  • valla filmin nasıl olacağını bilmem ama mehmet ali nuroğlu nun rolünün hakkını verdiğinden eminim. izleyip görücez...

  • Afişi diğer afişlere oranla güzel,ama çok aman aman değil.Filme yakışır yaptığına göre filimde güzel bir izlenim taşıyordur,izleyip görücez.

  • afiş çok güzel olmuş

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir