25 Eylül 2009 10:12

A.F.İ.Ş.

5 Aralık 2008′de vizyona girmesi beklenen A.R.O.G: Bir Yontmataş Filmi'nin afişi hazırlandı...

Ali Taner Baltacı ile Cem Yılmaz'ın yönettiği ve Cem Yılmaz, Özge Özberk ile Zafer Algöz'ün oynadığı A.R.O.G: Bir Yontmataş Filmi'nin afişi sinema dünyasına sunuldu.5 Aralık 2008′de UIP Filmcilik dağıtımıyla vizyona çıkarılacak A.R.O.G: Bir Yontmataş Filmi'nin "ilk 3 dakika"sının çekimleri İstanbul Film Stüdyoları'nda hazırlanan özel dekorlarda gerçekleşti. Filmde kullanılan "yaratık" için Anima stüdyolarında pek çok sayıda maket çalışması yapıldı. Animatronic (uzaktan kumanda ile hareketli) hazırlanan yaratığın modellemesi ve üretimi toplam iki ay sürdü.Devamı Aralık başında sinemalarda!
Yorumlar
  • Film süperdi.Bana biri Kibariyenin Annem şarkısı çalarken kahkahalarla gülceksin deseler hayatta inanmazdım.En çok o sahnede güldüm daha doğrusu hiç susamadm.Cem Yılmazın önünde bir kez daha saygıyla eğiliyorum:) Her sahnesi ince ince işlenmiş harika 4/4lük bi filmdi.

  • Süper bir film olacak.Çok güleceğimize eminim.

  • cem yaparda guzel olmaz mı, kesinlikle defalarca izleyecegimiz ve zevk alacagımız bir film olacaktır,

  • animasyon çalışmaları güzeldi umarım filmide güzel olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir