25 Eylül 2009 10:12

Agora

Kamera arkasında Alejandro Amenabar; kamera önünde ise Rachel Weisz ve Max Minghella!

Antik Mısır medeniyetinde geçen ilgi çekici Agora projesinin hazırlıkları devam ediyor. Alejandro Amenabar'ın ikinci İngilizce projesinin oyuncu kadrosunda Rachel Weisz ve Max Minghella var. Filmde, Weisz önemli bir astrologu, Minghella ise duyguları ve özgürlük dürtüsü arasında gidip gelen bir köleyi canlandıracak. Tarihi projenin çekimleri son yıllarda sinemacıların çok sık gitiği Malta'da gerçekleştirilecek. Yeni haberler için gözünüz Beyazperde'de olsun!
Yorumlar
  • alejandro amenabar çok iyi bir yönetmen. ama ben gerilim filmleri çekmesini yeğlerim. belki biraz önyargı olacak ama benim tarihi filmlerle pek aram yoktur.yinede yönetmeni için izlerim. bakalım fikrimi değiştirebilecek mi

  • ilginç bir film ,medeniyet filimleri güzel oluyor ,mısırda gizemiyle ayrı tutulur herzaman.Film bakalım nasıl bir tat bırakcak bizde.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir