26 Mart 2016 12:00

Ağzında gümüş kaşıkla doğan ünlü oyuncular

Bu oyuncular yetenek ve şans bir araya gelince neler yapılabileceğini kanıtlıyor.


Lindsey LohanLindsey Lohan kariyerine küçük yaşta başlayanlardan. Doksanların ortasından sonuna kadar The Parent Trap ve Freaky Friday gibi birçok projede oyunculuk ve modellik yapmış. Kendisini bu listeye dahil etmemizi sağlayan en önemli şeylerden birisi de hayata birçok avantajla başlamış olması. Öyle ki babası, bir Wall Street borsacısı ve Lindsay Lohan, Long Island’ın zengin muhitlerinden birisi olan Cold Spring Harbor’da büyümüş.

Julia Louis-Dreyfus


Seinfeld ve Veep ile ünlenen Julia Louis-Dreyfus, günümüzün en bilinen komedi oyuncularından birisi. Aynı zamanda Louis Dreyfus Energy Services’ın yönetiisi olan Gérard Louis-Dreyfus’un da annesi. Gérard Louis-Dreyfus’un serveti, 4 milyar dolar kadar. Julia Louis-Dreyfuss’un büyük büyük dedesi olan Leopold Louis-Dreyfus da büyük bir Fransız şirket olan Louis Dreyfus Group’un kurucusuydu.

Jake ve Maggie Gyllenhaal


Jake ve Maggie Gyllenhaal kardeşlerden ikisi de oldukça şanslı. Los Angeles doğumlu kardeşlerin babası ünlü yönetmen Stephen Gyllenhaal ve anneleri de senarist Naomi Achs. Ailenin iki tarafı da şov dünyasında bu kadar başarılıyken Gyllenhaal kardeşlerin durumu pek de şaşırtıcı değil. Üstelik İsveç’ten gelen kökleri de cabası.

Rooney ve Kate Mara


Oyuncu kardeşlerden bir diğeri olan Rooney ve Kate Mara, koskoca bir futbol krallığının içinde büyümüş. Baba tarafından dedeleri bir NFL takımı olan New York Giants’ı 1925’te kurmuş. Şimdi ise bu takımın sahibi amcaları John Mara. Anne tarafından dedeleri Art Rooney ise yine bir futbol takımı olan Pittsburgh Steelers’ın kurucusu.

Gwyneth Paltrow


Diğer birçok başarılı oyuncu gibi, Gwyneth Paltrow da Hollywood’un göbeğinde doğmuş. Annesi Blythe Danner, 1970’lerden itibaren birçok projede boy göstermiş, dizi ve filmlerde rol almış. Hatta Robert de Niro ile karşılıklı oynamış bir oyuncu. Babası Bruce Paltrow ise ismini St. Elsewhere ile duyurmuş başarılı bir televizyon yapımcısı.

Kristen Stewart


Twilight serisiyle büyük bir ün sahibi oldu Kristen Stewart. Dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip. Babası bir program yapımcısı olan John Stewart, annesi Jules Mann-Stewart ise bir senaryo danışmanı ve yönetmen. Stewart çifti Kristen ve iki kardeşini Alice in Wonderland temasıyla hazırlanmış bir konakta büyütmüş. Konak yakın zamanda 1.75 milyon dolara satılmış.
Andaç ÜZEL
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir