31 Mayıs 2018 15:29

Ahlat Ağacı basın gösterimi Kanyon'da gerçekleştirildi

Nuri Bilge Ceylan imzalı film, Cuma vizyonda

Prömiyerini Cannes'da yapan ve dünya çapındaki festivalde 15 dakika ayakta alkışlanan Nuri Bilge Ceylan imzalı Ahlat Ağacı, nihayet Türk basınıyla da buluştu.

Perşembe sabahı Kanyon'da yapılan basın gösteriminden sonra filmin oyuncularından Murat Cemcir, Doğu Demirkol, Hazar Ergüçlü ve Reyhan Asena Keskinci basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

3 saat 8 dakika süren film Çanakkale'nin bir köyünde geçiyor ve bir baba-oğul ilişkisine odaklanıyor. Doğu Demirkol ve Murat Cemcir baba oğul karakterlerine oldukça başarılı performanslarla can verirken Hazar Ergüçlü de az ama öz rolüyle göz dolduruyor. Sevilen oyuncu Serkan Keskin de Çanakkale'li bir roman yazarı olarak her zamanki gibi rolünün hakkını veriyor.

Doğu Demirkol'un canlandırdığı Sinan karakteri, aslında gerçek bir karakterden esinlenerek yazılmış. Filmin senaryosunda da parmağı olan, filmde ise imamı canlandıran Akın Aksu'nun hikayesi imiş film aslen.

Ahlat Ağacı, 1 Haziran'da sinemalarda. Kaçırmayın.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir