19 Nisan 2018 19:08

Ahlat Ağacı Cannes'da!

Diledik ve oldu! Nuri Bilge Ceylan'sız Cannes olmasın dedik, yönetimi bugün yaptığı açıklamada Ahlat Ağacı‘nın festivalde yer alacağı duyuruldu.


Geçtiğimiz günlerde açıklanan Cannes seçkisi sonrası bu sene festivalde Ahlat Ağacı'nın yer almamasına şaşkınlığımızı belirtmiş, fakat Frémaux’nun açıklamasına göre festival programına son anda yeni filmler eklenebileceğine dikkat çekmiş, Ahlat Ağacı’nın bu filmlerin arasında yer alıp almayacağının önümüzdeki günlerde belli olacağını söylemiştik ki güzel haber hızlı geldi:Cannes yönetiminin bugün yaptığı açıklamada Nuri Bilge Ceylan‘ın yeni filmi Ahlat Ağacı festivalde yer alacak. Film, festivalde Ana Yarışma bölümünde Altın Palmiye için yarışacak.


Ahlat Ağacı filmiyle ilgili bilgiler 2016'dan beri geliyor.Film Arte France sinema kurumu tarafından maddi destek aldı. Nuri Bilge Ceylan bu filminde babalar ve oğullarının kısır döngü kaderlerini anlatmak istediğini söylemişti.


Gelişmeleri merakla bekliyoruz.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir