6 Haziran 2018 10:24

Ahlat Ağacı gişede muhteşem bir açılış yaptı!

Haftasonu box office verileri açıklandıBox Office Türkiye verilerine göre, geçtiğimiz haftasonunun en merak edilen filmi Ahlat Ağacı, 46.868 seyirciyle Nuri Bilge Ceylan filmleri arasında en iyi açılışa imza attı. Film, haftasonunda salon başına en iyi ortalama seyirci miktarına ulaşan yapım oldu.


Vizyondaki üçüncü haftasonunda 90.746 seyirci tarafından izlenen Deadpool 2 ise hala Box Office Türkiye lideri.


Cüce Dedektif Şerlok, 34.540 seyirciyle listeye üçüncü sıradan giriş yaparken, Han Solo: Bir Star Wars Hikâyesi 25.906 seyirciyle dördüncü sırada yer aldı.


Dünyaya baktığımızda ise, beklenilenin altındaki açılışından sonra ikinci haftasonu düşüş oranını 45% seviyelerinde tutması beklenen Han Solo, 65% kadarlık bir düşüş oranıyla ikinci hafta sonunda $29,3 milyon elde etti. Han Solo, sadece vizyondan elde ettiği gelirle kâra geçemeyen ilk Star Wars filmi oldu. Film on günde dünya genelinde $264,2 milyon hasılata ulaştı.Vizyondaki üçüncü hafta sonunda liderliği zorlayan Deadpool 2 ise, $23,33 milyonla Box Office ABD'nin ikinci sırasında yer alan yapım oldu. Sürükleniş (Adrift) vizyon açılışını $11,5 milyonla üçüncü sırada gerçekleştirirken, dünya genelinde $2 milyar baremini kısa süre sonra aşacak olan Avengers: Infinity War, $10,37 milyonla dördüncü sırada yer aldı.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir