23 Ocak 2012 01:00

Ahu Tuğba: Kimsenin yatak odasından geçmedim

Ahu Tuğba: "En büyük isimler prodüktörlerin yatak odalarından geçti. Herkes de biliyor kim olduklarını."

Yeşilçam emektarlarının fişlendiği 'Yeşilçam'dan Serpintiler'i kitabına yıldızlardan tepki yağmıştı. Kitabı yayımlayan Filmsan Vakfı'nın Başkanı Ferdi Merter Fosforoğlu ise yayınevini suçlamıştı ve "Kitabı toplattık. Sinema sanatçısı annemin bile resmini yanlış basmışlar" şeklinde bir açıklama yapmıştı.


Yeşilçam'ın cüretkar kızları.."DİLİNİ KOPARMAK LAZIM"
Ahu Tuğba'nın da bu kitapta adı ve resmi vardı. Yeşilçam'ın unutulmazlarından Tuğba, kitaba tepkisini çok sert bir dille yaptı. TNT'de Gizli Saklı programındaki habere göre Tuğba, "Rezalet, bunu yazanın kolunu kesmek lazım. Dilini kopartmak lazım. Düşüncelerinin içine iki yumurta kırıp terbiye etmek lazım" dedi.


GÜZELLİKLERİYLE YEŞİLÇAM'A DAMGA VURAN YILDIZLAR


"YATAK ODALARINDAN GEÇMEYEREK GELDİM"

"Türk sinemasında birinci sınıf insanlarla film çektim. Biz gerçek hayat hikayelerini çektik. Bizim filmlerimizin okulda gösterilmesi lazım. O kadar fazla kadın ve sanatçı vardı ki, Oya'sından, Banu'sundan pek çok kişi. Gişeleri getiren tek kadınım Türkiye Cumhuriyeti'nde. Benim oyunculuk gücümde hiçbir sanatçı tanımıyorum kadınlar arasında. Sinema filmlerim 3. sınıf değildi. Gişe rekorlarında ben, geçen kadın tanımadım. Sinemaya öpüşmeyi ilk getiren benim. İlk defa bu kadar büyük konuşuyorum normalde mütevazı bir insanım. Herkes yatak odalarından geçerken bu konuma ben geçmeyerek geldim" diyen sanatçı, "En büyük isimler prodüktörlerin yatak odalarından geçti. Herkes de biliyor kim olduklarını. Şimdi televizyonlarda hava atıyorlar. Ben bir haftada 7 gazeteye kapak oluyordum. Sen kimle, ne dans ediyorsun. Hoşt! Karşı karşıya gelip, karşı karşıya konuşacağız. Alnım ak, güle güle hadi yolun açık olsun" şeklinde konuştu.


Yeşilçamın Erotik yıldızların hayatlarıYorumlar
  • Gerek filmlerinden gerek medyadan bizde seni tanıyoruz Tuğba :D

  • doğru söylemiş, bu iş sadece yataktamı yapılıyor ki:))))

  • tabi tabi

  • güldürmeyin bizi türk halkı salak değil,

  • filmlerde yattın film icabı bile olsa normal hayattamı yatmadın yani .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir