27 Nisan 2011 00:00

Ahu'nun sevişme sahneleri çıktı

Türkpençe, sevişme sahnelerindeki cesaretiyle dikkat çekiyor.

‘Kaybedenler Kulübü’nde rol alan Nejat İşler ile Ahu Türkpençe’nin sevişme sahneleri filmin gösterime girmesinden bir ay sonra ortaya çıktı.


AHU TÜRKPENÇE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..


Türkpençe, sevişme sahnelerindeki cesaretiyle dikkat çekiyor. Tolga Örnek’in yönettiği ve yapımcısı olduğu ‘Kaybedenler Kulübü’, 4 haftada 362 bin 601 kişi tarafından izlendi. Nejat İşler, Yiğit Özşener, Ahu Türkpençe ve İdil Fırat’ın başrollerini paylaştığı film, 1990’larda büyük ilgi gören ‘Kaybedenler Kulübü’ adlı radyo programını hazırlayan Kaan Çaydamlı ile Mete Avunduk’un hayatlarından kesitler sunuyor.


Çakma 'sevişme sahneleriFRAGMANDA KULLANMADI
‘Kaybedenler Kulübü’nde Nejat İşler ile Ahu Türkpençe’nin sevişme sahneleri filmi izleyenler tarafından oldukça beğeniliyor. Tolga Örnek, hakkında “Filmin promosyonunu sevişme sahneleriyle yaptı” denmemesi için söz konusu sevişme sahnelerini basına dağıtmadı, filmin fragmanında da yer vermedi. Nejat İşler’le Ahu Türkpençe’nin sevişme sahneleri ‘Kaybedenler Kulübü’nün gösterime girmesinden bir ay sonra ortaya çıktı. Sevişme sahneleri, özellikle bugüne kadar öpüşme ve sevişme sahnelerinden kaçınan Türkpençe’nin güzelliğini ateşli sahnelerde sergilemesiyle oldukça ilginç hale geliyor. Türkpençe, daha önce rol aldığı dört sinema filminde ve yedi televizyon dizisinde güzelliğini sergileme adına hiç cömert davranmamıştı.


FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

Yorumlar
  • güzel film tavsiye edilir...

  • çok iyi marifet sanki alkış hani milet

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir