13 Kasım 2015 16:01

AIDS'e yakalanan ünlü aktör kim?

Hollywood bu haberle çalkalanıyor.

Hollywood bu haberle çalkalanıyor. İngiliz The Sun gazetesinde yer alan habere göre, çok ünlü bir aktör AIDS'e yakalandı ve kendisi gibi ünlü eski sevgililerine de bulaştırmış olabilir.Habere göre bu ünlü aktör adının duyulmasını istemiyor. Aktörün AIDS olduğunu ne kadar zamandır gizlediği bilinmiyor. Ancak kendisinin Hollywood'un "çapkın" ünlülerinden biri olduğu ve geçmişte pek çok ünlü ve ödüllü sinema ve TVyıldızı ile birliktelik yaşadığı belirtiliyor.

Bu kişinin orta yaşlı olduğu, sıklıkla tek gecelik ilişkiler yaşayan bir ünlü olduğu ifade ediliyor.

Bu ünlü kişinin hasta olduğunu birkaç yıldır bildiği belirtilirken, hasta olduğunu bilmesine rağmen ilişki yaşayıp yaşamadığı da tartışılan konular arasında.Aktörü tanıdığını ifade eden bir kişi gazeteye şu açıklamayı yaptı: "Onunla birlikte olan bir kız vardı. Banyo dolabında HIV ilacı buldu. Kız şoke oldu ve çok sinirlendi. Aktörün HIV virüsü taşıdığını bilmiyordu. Cep telefonuyla ilacın fotoğrafını çekti ve HIV testi yaptırdı. Virüsü kapmamıştı. Ama fotoğrafları yayınlamakla tehdit etti. Aktör 'çenesini kapalı tutması için' ona aylık 20 bin dolar ödemeye başladı."

Aktörün arkadaşlarına göre, bu ünlü ismin en büyük korkusu oyunculuk yeteneği yerine bu hastalığa yakalanan biri olarak anılmak.

Yorumlar
  • valla billa ben değilim, hem ben yanlızım, kadın arkadaş mı, o dediğin neki inan benim yok

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir