25 Eylül 2009 10:12

Ailem Seks Yıldızı!

Güzel oyuncu Christina Ricci, Adam Sandler'ın yazdığı ilginç seks komedisine katıldı...

Adam Sandler yazdı, Tom Brady yönetiyor. Filmde küçük bir kasabada yaşayan içe dönük bir genç ailesinin 70'li yıllarda pornografik filmlerde rol aldığını ve döneminde oldukça ünlendiğini keşfediyor. Bu gerçeği öğrendikten sonra kasabasını terk eden genç Hollywood'a gidiyor ve bir şekilde ailesinin geçtiği yollardan geçiyor ve bir anda kendisini yetişkin filmleri sektöründe buluyor. Born to Be a Star'a ilk katılan isim Christina Ricci oldu, ana karakterin kız arkadaşını canlandırması bekleniyor. Son dönemde seks filmleri daha sık Hollywood filmlerine malzeme olmaya başladı. Fakat bunun bir komedi filmi olduğunu ve Adam Sandler tarafından yazıldığını hatırlatalım.
Yorumlar
  • adam sandler seks türü şelerle kafayı bozmuş anlaşılan.ne gerek var kardeşim böyle şelere.sen yap mis gibi romantik komedilerini veya dramlarını.kendi kendini küçültüyor bence

  • Sandler son zamanlarda kendini biraz bozsada,adını görmemiz umutlanmamıza yetiyor.!

  • Adam Sandlerın katkıda bulunduğu her film güzeldir...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir