25 Eylül 2009 10:12

Aileyi Yıkan Fotoğraflar

Bir Tayland gazetesi David Carradine'ın cesedine ait olduğunu iddia ettiği fotoğrafları basınca, aktörün ailesi harekete geçti...

Sinema dünyası David Carradine'ın ölümünü tartışıyor. Bir Tayland gazetesi aktöre ait olduğunu iddia ederek bazı ceset fotoğrafları bastı. Öte yandan, ölüme başka birisinin de karışmış olabileceği iddia ediliyor. Belirsizlikler çok olunca, her kafadan bir ses çıkıyor.Fakat bu gürültü esnasında aktörün ailesini en çok rahatsız eden, bir gazetede çıkan fotoğraflar oldu. Keith Carradine bu fotoğraflar konusunda dava açacaklarını söyledi. Batı medyası, internet siteleri bu fotoğraflardan uzak duruyor. Olayı tamamen FBI'ın ele aldığı da söyleniyor. Bu arada cesedin pazar günü Amerika'ya götürüldüğü ve uzmanlar tarafından inceleneceği açıklandı.
Yorumlar
  • inşallah solenen nedenlerden dolayı bole bir aktörü kaybetmemişizdir .....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir