7 Nisan 2006 15:04

Aja Aynaya Bakınca

Korkunun yeni ismi

Korku sinemasının yeni isimlerinden Alexandre Aja, The Hills Have Eye'ın ardından Into the Mirror için kamera karşısına geçecek.Variety'nin haberine göre Aja ortağı Gregory Levesseur ile Jim Uhls ve Joe Gangemi'nin yazdığı senaryonun üstünden bir kez daha geçecek.New Regency'nin yapımcılığını üstlendiği film için Aja, tamamen yeni terör elementleriyle dolu bir yapım diyor.
Yorumlar
  • İçimden bir his, bu adamın geleceğin John Carpenter'ı olma yolunda ilerlediğini söylüyor. Çektiği her filmin türün meraklıları açısından olay olacağını düşünüyorum.

  • yönetmenimizin çalışmalarını bekliyoruz.konu sağlam.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir