25 Eylül 2009 10:12

Ajanlar da Aşık Olur!

Tom Cruise, Cameron Diaz ile kamera önüne geçiyor. Romantik bir casus filmi geliyor...

Son dönemde ajanlar beyazperdeye sıkı bir dönüş yaptı. Bir yandan yeni çağın cool ajanları ortadoğu maceralarıyla karşımıza gelirken; daha hafif, daha eğlenceli ajan filmleriyle de karşılaşıyoruz. Bağımsız yönetmen James Mangold, Wichita projesi için ilginç bir kadro kurdu. Tom Cruise ve Cameron Diaz proje için kamera önüne geçiyor. Filmde yakışıklı ajan Cruise bekar bir kadınla ilginç bir ilişki yaşayacak. Şimdilik detaylar bu kadar, hayal gücünüzü çalıştırmaya başlayabilirsiniz. :)
Yorumlar
  • Tom Cruisein kariyeri nereye gidiyor diye bir soru sormak isterdim. Yılda bir film çeken ve o filmle de tam istediğini yakalayamayan birisi oldu çıktı. Umarım bu yeni proje kariyeri açısıdan bir toparlanma belirtisi olur...

  • james bond un yerine yeni uyarlama amerikan versiyonu olmasın.

  • Bu Tom ajanlık ayaklarından bıkmadı bir türlü.Bir ajanı oynayacak son adam.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir