25 Eylül 2009 10:12

Akdeniz Ağlamasın!

Küresel ısınmaya dikkat çeken "Akdeniz Bitti" kampanyasının ikinci filmi Santralistanbul'da...

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemleri ile Televizyon Gazeteciliği ve Programcılığı Bölümlerinin birlikte hazırladığı, küresel ısınmanın yarattığı tahribatlara dikkat çeken üç aşamalı "Akdeniz Bitti" kampanyasının ikinci filmi "Akdeniz Ağlıyor"un galası, 24 Temmuz Perşembe günü Santralistanbul'da gerçekleştirilecek.Bütün Akdeniz ülkeleri için İngilizce olarak Akdeniz'in yok oluşuna dikkat çekmek amacıyla hazırlanan film, yok olan türlere, kirlenmeye ve küresel ısınmaya vurgu yaparak çevre bilinci oluşturmayı amaçlıyor.
Yorumlar
 • Yaklaşık 10 sene önce günümüz için Bilim dergilerinde yazılanlar pek çoklarına göre olasılık dışıydı ama artık bugün bu etkileri bire bir yaşayan insanlar olarak şüphe edecek bir şey kalmadı. Bu ve benzeri belgesellerin dünya çapında ve yerel sinemalarda artan gösterim olanaklarının bu meseleyi, sokaktaki insan adına, daha anlaşılır kılacağını umuyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • Kız Kardeşler filmi 69. Berlin Film Festivali'nde Kız Kardeşler filmi 69. Berlin Film Festivali'nde

  Emin Alper'in Kız Kardeşler filmi 69. Berlin Film Festivali'nde yarışma bölümünde gösterilecek.

 • 14 Aralık vizyondaki filmler 14 Aralık vizyondaki filmler

  Bu hafta sinema salonlarında 2’si yerli 6 yeni film vizyondaki yerini aldı. 2018 Cannes Film Festivali'nde, Belirli Bir Bakış bölümünde "En İyi Yönetmen" ödülüne layık görülen Sergey Loznitsa'nın "Donbass", Oscarlı yönetmen Alfonso Cuaron'un Venedik'te Altın Aslan ödülüne layık görülen filmi "Roma" ve Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde haftanın öne çıkan yapımları.

 • Jennifer Lopez sevişme sahneleri hakkında konuştu Jennifer Lopez sevişme sahneleri hakkında konuştu

  Latin yıldız Jennifer Lopez, son filmi Second Act’te yer alan sevişme sahneleriyle ilgili konuştu: “Bunu uzun zamandır yapıyorum.”

 • Bird Box’tan ikinci fragman geldi Bird Box’tan ikinci fragman geldi

  Oscar ödüllü Sandra Bullock’un başrolünü üstlendiği, Netflix yapımı Bird Box’tan ikinci fragman geldi.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir