25 Ekim 2006 13:36

Akıllı Aşıkların Filmi

Parker, Quaid ve Page güldürürken düşündüren aşklar yaşıyor...

Yönetmen Noam Murro, Sarah Jessica Parker, Dennis Quaid, Thomas Haden Church, Ellen Page ve Ashton Holmes'u keyifli bir proje için bir araya getirdi.Parker'ın Rachel Weisz'in yerini aldığı film, güzel bir kadının dul bir profesörü yeniden hayata bağlamasını anlatıyor. Fakat acılı adamın üvey kardeşi eve gelince ilişkiler ve duygular biraz karışmaya başlıyor.Bu arada, yönetmen Murro'nun yeni projelerinden birisi müthiş yazar Douglas Coupland'ın All Families Are Psychotic kitabının beyazperde uyarlaması! Ne yazık ki proje imdb'de 2009 takviminde yer alıyor!
Yorumlar
  • artık bekleriz.2009 akadar.arkadaslar 2007-2008-2009 tskvimini ögrenmek isteyenler beyazperde.com dan öğrenebilirler.adres:http://www.beyazperde.com/mesaj/397377

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir