25 Eylül 2009 10:12

Akıllı ve Güzel

Jessica Alba masalsı proje An Invisible Sign of My Own için kamera önüne geçiyor...

Marilyn Agrelo ilginç bir sinema filmi için kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. Çağdaş bir masal olarak düşünülen An Invisible Sign of My Own projesinin yıldızı, son dönemin en seksi kadın listelerinin favorisi Jessica Alba.Yapım, matematik konusunda doğuştan yetenekli genç bir matematik hocasının fantastik yaşamını ortaya koymayı hedefliyor. Genç kadının matematik dışındaki diğer tutkusu ölümdür. Ölüm ve sayılar arasında ilginç bir bağ olduğunu keşfeder. Çok beğenilen bir kitaptan uyarlanacağını hatırlatalım.
Yorumlar
  • bence biraz saçma bir konusu var diğer tutkusu ölümne yaa..bide sayılarla ölüm arasında bağ kurması falan..bilmiyorum ne kadar iyi olur..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir