25 Eylül 2009 10:12

Aksiyon Kızı

Brittany Murphy, Sylvester Stallone'nin yöneteceği The Expendables projesine katıldı!

Sylvester Stallone, The Expendables ile sıkı bir aksiyon filmine imza atacağını söylüyor. Filmde birbirine benzemeyen bir grup sert adam, Güney Amerika'daki bir diktatörü devirmek için yola çıkıyorlar.Proje aksiyon yıldızlarını buluşturan kadrosu ile ilgi çekiyor. Sylvester Stallone'nin yönetmenliğini üstleneceği projede, Jason Statham, Mickey Rourke, Jet Li ve Dolph Lundgren rol alıyor.Projeye son katılan Brittany Murphy'nin ise Mickey Rourke'nin kız arkadaşını canlandıracağı açıklandı. Oyuncunun canlandıracağı müzisyen karakter filmi şarkılarıyla şenlendirecek. Diktatör devirmek kolay değil!
Yorumlar
  • Sakın Konuşma gibi kötü bir filmdeki en iyi şeydi.Bu filmdeki rolüyle dikkat çekti ama gerisi ne yazıkki gelmedi. Yakaladığı fırsatı iyi değerlendiremedi.

  • mükemmel olacağı kuşkusuz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir