23 Ekim 2006 00:04

Al İşte Sana En Afili Ödül!

"Al Pacino Amerikan sinemasında bir ikondur!"

Dev oyuncu, "oyuncuların ustası" Al Pacino 2007 yılında tam üç filmle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Rififi, 88 Minutes ve Ocean's Thirteen'in ortak noktası, üçünün de suç filmi olması.Gündeme emin ve dev adımlarla yaklaşan oyuncu, önemli bir ödül haberiyle bir anda manşetlere yerleşti. Amerikan Film Enstitüsü, 35. AFI Yaşamboyu Başarı Ödülü'nü ona vermeye karar verdi!Ödülü Haziran ayında teslim edecek olan üyeler, Pacino'nun beyazperdede yarattığı ölümsüz karakterlerin ve ders niteliğindeki oyunculuğunun altını çiziyor ve onu gerçek bir ikon olarak selamlıyor.
Yorumlar
  • Al Pacino çoktan hakettiği 2. Oscarını artık almalı...

  • Bazı insanlar "özel" doğarlar.Onları özel kılan Allah'ın verdiği eşsiz yetenektir.Onlar, insanların takdir ve saygı duymalarını beklemez,onu kendileri kazanır.Al Pacino da böyle bir insandır.Amerikan sanat akedemisinin ve Avrupa sanat çevrelerinin uzun yıllar görmezden geldiği ve küçümsediği Al Pacino,şimdi tüm sinema tarihinin en büyük aktörü olarak kabul edilmeye başlandı.Sahip olduğu yetenekle bulunduğu alanı dolduran hemde onla özdeşleşen nadir özel insan.Görme yetisini yeni kazanan kibirli sinema sanatı çevrelerine de bu ödül en afillisinden gelsin.O zaten sinemaseverlerin gönülden ödüllüsü.Tebrikler Al Pacino.Tebrikler "özel insan"...

  • o kesinlikle sinema için yaratılmış bi adam iyi ki varsın al pacino....

  • adı bile adamın ne kadar harika olduğunu gösterir bence her ödül ona verilmeli

  • Al Pacino'ya, bu ödülden bir-iki tane daha verilse çok haklı bir davranış olur kanaatindeyim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir