18 Ocak 2013 01:00

Al Pacino ve Brian de Palma yeniden bir arada

Al Pacino ve Brian de Palma, gözden düşmüş bir Amerikalı futbol koçunu beyaz perdeye yansıtmak için 20 yılın ardından yeniden bir araya geldi.

''Yaralı Yüz'' ve ''Carlito'nun Yolu'' filmlerinde beraber çalışan Al Pacino ve Brian de Palma, Joe Paterno'nun hikayesini anlatan ''Happy Valley'' adlı film için üçüncü kez buluştu.

Filmin yapımcılığını Amerikan Sapığı filmiyle ünlenen Edward R. Pressman üstlenecek.

Filmin haklarını, çok satan Paterno'nun yazarı Joe Posnanski'den alan Edward R. Pressman, Happy Valley'nin, De Palma ile Pacino'yu üçüncü kez bir araya getirdiğini belirterek, ''Trajik hatası nedeniyle gözden düşen karmaşık, oldukça dürüst bir adamın hikayesini anlatmak için daha iyi bir çift düşünemiyorum'' dedi.

Geçen yıl akciğer kanserinden ölen Penn State takımının koçu Paterno'nun, asistanı Jerry Sandusky'nin çocuklara cinsel tacizde bulunmasını örtbas ettiği ileri sürülüyordu.

Sandusky, 45 cinsel taciz vakasından suçlu bulunarak 30 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

AA

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir