15 Eylül 2011 00:00

Alacakaranlık Efsanesi filminden son kareler

Gişe rekorları kıran The Twilight Saga'nın hayli merak edilen son kısmında, bir seri ihanet ve talihsizlik, dünyalarını tehdit ederek, Bella Swan (Kristen Stewart) ile vampir Edward Cullen’ın (Robert Pattinson) evliliklerinin yeni keşfedilmiş mutluluğunu kısa kesiyor.

Düğünden sonra Bella ve Edward, balayı için, en sonunda tutkularını serbest bıraktıkları Rio de Janerio’ya yolculuk ediyorlar. Bir süre sonra Bella hamile olduğunu fark ediyor ve nerdeyse ölümüne yol açan doğumdan sonra, Edward onun ölümsüzlük dileğini nihayet yerine getiriyor.

Fakat onların olağanüstü kızları Renesmee (Mackenzie Foy)’nin dünyaya gelişi, Cullenlar ve müttefiklerini, korkutucu vampir liderlerinden oluşmuş bir aile olan Volturi karşısında topyekün bir savaşa sürükleyecek bir takım korkulu talihsiz olayların başlamasına neden oluyor.


FİLMDEN YEPYENİ FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


Gerilimli ve son derece romantik Breaking Dawn, dünya çapında fenomen haline gelen The Twilight Saga’nın doğaüstü kurgu ve tutkulu aşk içeren masalsı hikayesini devam ettiriyor.

Hâlâ yapım aşamasında. Summit Entertainment aracılığıyla Türkiye'de gösterim tarihi 18 Kasım 2011 ve 16 Kasım 2012.




Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 (fragm | video.mynet.com

Yorumlar
  • ACABA KAÇ ARTI OLCAK YAŞ BUNU BİLİNKİ 1. HAYRANLARI BENİM

  • 4 gözle bekliyorum filmi bi çıksaydı yaa

  • bu kız çok güzel ya ve bu kızı ilk defa yarı çıplak görüyorum bı hoş oldu içim :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir