30 Haziran 2010 00:00

'Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma' bugün vizyona girdi!

Tüm dünyayı kasıp kavuran "Alacakaranlık" serisinin merakla beklenen üçüncü filmi "Tutulma" (Eclipse), bugün vizyona giriyor.

“Alacakaranlık” ve “Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay”ı oluşturan ve dünyayı sarsan aksiyon, aşk, arkadaşlık, kıskançlık ve tutku temaları ardından, “Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma” bu popüler vampir hikayesinin intikam yüklü, romantik devamlılığı olan bölümü olarak karşımıza çıkıyor.


Filmden fotoğraflar için tıklayınız..


Stephenie Meyer’ın çok satan kitap serisi ve filmlerin birleşimiyle, izleyicinin her bir bölümü merak ve sabırsızlıkla beklediği kültürel bir fenomen haline gelen serinin üçüncü filmi olan “Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma” hayranlarını daha fazla bekletmiyor ve 30 Haziran’da vizyona giriyor. Bella Swan, Edward Cullen ve Jacob Black arasındaki aşk üçgeninin bir dönüş noktasına ulaştığı; Cullenlar ve Kurt Sürüsü’nün ortak bir tehlikeye karşı birleşmek zorunda kaldığı ve izleyiciyi bir çok sürpriz ve yenilikle heyecanlandırması beklenen film merakla bekleniyor.

Film hakkında detaylı bilgi ve fragman için tıklayınız..


Yorumlar
  • ben bu filmin hayranıyım özelikle bunun sinema sına gitmek isrerim cok güzel film =)?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir