25 Eylül 2009 10:12

Alacakaranlık Kuşağı

Twilight serisinin kız hayranları sinema filmine olağanüstü bir ilgi gösteriyor...

Romantik vampir serisi Twilight'ın beyazperde uyarlaması proje aşamasından beri müthiş ilgi çekiyor. Kitapların hayranları filmin gösterimine bir sinema olayı haline getirdi. Özellikle serinin kız/kadın hayranları filmin gece gösterimlerinin biletlerini tüketmiş durumda. 122 dakikalık kanlı bir aşk hikayesi anlatan Twilight 21 Kasım'da Amerika'da vizyona giriyor. Türkiye vizyon tarihiyle ilgili bir bilgi genüz elimize ulaşmadı. İlk kitabın incelemesini "Beyazperde Kitap" bölümünde bulabilirsiniz.
Yorumlar
  • Bir erkek olarak diyebilirim ki gerçekten bende sabırsızlıkla bekliyorum filmi, ilk iki kitabını bir solukta bitirmiştim gerçekten çok akıcı ve sürükleyici bir seri. Umarım en kısa zamanda Türkiye dede vizyona girer Twilight

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir