25 Eylül 2009 10:12

Alacakaranlık

Alacakaranlık'ın kötü vampir klanı Volturi üyelerinin ilk fotoğrafları yayınlandı.

Filmde Aro'yu Michael Sheen, Marcus'u Christopher Heyerdahl, Caius'i Jamie Campbell Bower, Jane'i Dakota Fanning ve Alec'i Cameron Bright oynuyor. Fakat Volturi'lerden muhteşem görünüşlü Heidi'yi oynayacak olan Kanadalı model Noot Seear'ın fotoğrafı henüz yayınlanmadı.Alice'in kafasının içinde Bella'nın öldüğünü görmesinin üzerine Edward kendini öldürtmek için İtalya'ya Volturi'lere meydan okumaya gider gider. Film Amerika'da 20 Kasım'da vizyona girecek.Yorumlar
  • ya çok seviyorum bu flimi ve serilerini kitaplarını okudum son kitabınıda aldım cok sürükleyici flimin new moon fragmanlarını zilerken bile tüylerimdikendiken oldu bukadar korucumacı sevgisine sahip cıkan bir karekteri nasıl yaratıpta insanların duygularına hitap edebiliyor bu hayelgücününde ötesinde bir duygu kitabın yazarına hayranlık duymammak eldedeğil birkişiye değilde dünyaya hitap etmiş ölmeyen duygularımızı vaZgecemeyeceğimiz aşk.sahiplenme,hoşgörü,mantık flimde herşey mevcut 20kasım cabuk gelse keşki koşakoşa gidicem.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir