25 Eylül 2009 10:12

Alanya'da Belgesel Sinema

Alanya Sinematek Derneği, 519 Eylül 2009 tarihleri arasında Belgesel Sinema Eğitimi konulu bir atölye çalışması gerçekleştiriyor.

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan atölye çalışmasına Alanya Belediyesi, Alanya Ticaret Odası ve Belgesel Sinemacılar Birliği'nin katkıları yine devam ediyor.Film yapım süreçlerine dair bilgilendirmelerin yapılacağı, daha sonra da ortak bir belgesel filmin üretileceği atölyede yer almak isteyen katılımcıların daha önce sinema eğitimi almış olmaları gerekmiyor.Belgesel Sinemacılar Birliği eğitmenleri tarafından yürütülecek olan hızlandırılmış eğitim programında "Belgesel Sinemaya Giriş" ve "Yapım Süreçleri", "Senaryo", "Film Çekimi" ve "Kurgu" başlıkları yer alıyor.Katılımcı sayısının 25 kişi ile sınırlı tutulacağı atölye çalışması konusunda ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için; 0 532 261 62 69 no lu telefondan bilgi alınabilir. Başvuru formları ; www.sinematekalanya.org.tr adresinden temin edilebilir.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir