25 Eylül 2009 10:12

Aldatılan Kadının Kaçışı

Renee Zellweger, Berlin'de gösterilen yeni filminde, çocuklarıyla uzun bir yolculuğa çıkıyor...

Ann Devereaux, 50'li yıllarda eşini başka bir kadınla yatakta yakalar ve çocuklarını da alarak Amerika'nın diğer ucuna doğru bir yolculuğa çıkar. Amacı huzur ve güveni bulabileceği yeni bir ev bulmaktır.Aktör George Hamilton'ın anılarından yola çıkılarak yazılan film My One and Only adını taşıyor. Yönetmen Richard Loncraine Berlin'e seçilen film hakkında, herkesin bildiği ama çekmediği bir senaryoya el attıklarını belirtmiş. Filmin sadeliği ve duygusal bir yolculuğu konu edişi bazı yapımcılara çok düz gelmiş.Son anda festival yarışına dahil olan filmin 50'lerin atmosferini başarılı bir şekilde ortaya koyduğu ve Renee Zellweger'in oyunculuğunun çok konuşulacağı söyleniyor.
Yorumlar
  • Renee Zellwegger çok sevdiğim bir oyuncudur. Kendisini uzun zamandır bir projede izlemedim, umarım başarılı bir filmdir. Çok fazla gecikmeden ülkemizede uğraması dileğiyle...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir