12 Temmuz 2004 13:58

Alec Baldwin Elizabethtown'a Taşındı

Kasabanın tüm sakinleri artık belli

Vanilla Sky'da yaratmış olduğu hayal kırıklığına rağmen Şöhrete İlk Adım'la çok sevmiştik Cameron Crowe'u. Yönettiği her filmin senaryosu da elinden çıkan Crowe'un Elizabethtown'unu, oyuncu listesine de Susan Sarandon'ın eklenme ihtimalini çoktan duyurduk. Sarandon kasabaya taşındı ama tek başına değil, yanında sürpriz bir isim, Alec Baldwin de var.Baldwin'lerin en büyüğünü son olarak Polly Gelince'de seyretmiştik ve yakında The Aviator'da tekrar izleyeceğiz. Crowe'un kasabasında ise Orlando Bloom'un babasını canlandıracak. Beyazperde.com'u takip edenler hatırlar, Bloom bu rolü Ashton Kutcher'dan kapmıştı. Projenin en başında Cameron Crowe, Kutcher ile anlaşmış fakat oyuncudan ön çalışmalarda memnun kalmayınca rol sürpriz bir şekilde Bloom'a gitmişti.Kasabanın tüm sakinleri artık belli olduğuna göre yönetmene düşen tek iş, filmi 2005'e yetiştirmek.
Yorumlar
  • Ya kadroya bakın harika alec baldwin the cooler ile oscara aday olduktan sonra bayağı sansı açıldı. Galiba bu projede julia stiles de vardı. Herneyse merakla bekliyoruz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir