11 Ağustos 2012 00:00

Alf dizisi film oluyor

1986-1990 yılları arasında yayınlanan Alf dizisi, Sony Pictures stüdyoları tarafından sinemaya uyarlanacak.

Yaşadığı gezegenin yok olması üzerine Amerikalı orta sınıf bir ailenin yanına sığınan Gordon Shumway ya da Dünya üzerindeki yaşantısı sırasında kendisine takılan lakabıyla Alf, bir taraftan yeryüzündeki hayatı öğrenmeye çalışırken bir taraftan da bilimsel deneylere kobay olmamak için var gücüyle saklanmaya koyulmuştu.

Dizinin üzerinden geçen yirmi yılın ardından Alf’i bir kez daha bu sefer beyazperdede izleyeceğiz. Filmin vizyona giriş tarihi açıklanmamış olsa da, sinemada göreceğimiz Alf’in alışık olduğumuz tüylü kuklayla değil de animasyon yoluyla canlandırılacağı verilen bilgiler arasında.

Yorumlar
  • ya animasyon mu çok saçma madem böyle bi projeye giriliyo orjinal haliyle olsun... bi an başlığı okuyunca sevinmiştim ama animasyonu duyunca hevesim kaçtı çünkü sadece çocuklara hitap eden bişey olacak.... zaten eski bölümlerini türkçe dublaj olarak bumak imkansız....

  • Müşfik Kenter senlendirecekse iyi fikir...

  • zaten filmi vardı. tekrara ne gerek var?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir