2 Kasım 2015 14:43

Alice ile geri dönme vakti

Alice Through the Looking Glass filminden ilk teaser yayınlandı.

Disney nihayet Alice'in yeni macerasından ilk görüntüyü yayınladı.

Alis Harikalar Diyarı'nda filminden 5 sene sonra “Alice Through the Looking Glass” ilk teaser'ı ile karşınızda...Tim Burton'ın "Alis Harikalar Diyarında" filmi çekeceği haberi hepimizi pek bir heyecanlandırmıştı.

2010 yılının en çok beklenen filmlerinden biriydi. Kimilerine göre beklentiyi karşılayamadı, kimilerine göre görsel şölen tam kıvamındaydı, Tim Burton hayal kırıklığına uğratmadı.ABD'de 300 milyon doları aşan, dünya genelinde ise 1 milyar dolara ulaşan gişe yapınca filmin devamı için çalışmalara başlandığı haberi de çok gecikmedi. Ancak bu sefer bir değişik ile... Filmin yönetmen koltuğu artık Muppets ile tanıdığımız James Bobin'e emanet.Mia Wasikowska, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter ve tabii ki Çılgın Şapkacı rolündeki Johnny Depp ise tam kadro yine karşımızda olacak.

“Alice Through the Looking Glass” 27 Mayıs 2016'da vizyona girecek.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir