13 Ocak 2005 01:30

Ali'den Sonra Mike

Jamie Foxx biyografileri sevdi

Henüz biz seyredememiş olsak da Jamie Foxx'un Ray'de çizdiği Ray Charles portresi ile ilgili övgü dolu eleştirilerin sonu gelmiyor. Amerikan Ulusal Film Eleştirmenleri tarafından da yılın En İyi Erkek Oyuncusu seçilen Foxx, bu günlerde başka bir biyografinin peşinde. Ünlü oyuncunun hayali Mike Tyson'ı beyazperdeye taşıyabilmek.Eleştirmenler ödüllerini dağıtırken USA Today'le görüşen ve ilerisi için projelerini anlatan Foxx, aslında şimdilik gizli tutmayı düşündüğü Tyson filmini de ağzından kaçırdı. Dünya Ağır Sıklet Boks Şampiyonu'nun ringler ve cezaevleri arasında geçen olaylı yaşam hikayesinin film haklarını satın almak isteyen Foxx'un gözüne bu aralar uyku bile girmiyormuş.Tüm sinemaseverlerin hatırlayacağı gibi daha önce başka bir efsanenin, Muhammed Ali'nin hayatı da film yapılmış ve Ali'de başrolü Will Smith oynamıştı. Ancak Ali 2002'de eleştirmenleri ikiye bölmüştü. Bir kısım yazarlar filmi çok beğenirken bir kısmı bu kadar muhteşem bir hayat için sönük bir film yapıldığını savunmuşlardı. Ray'le göz dolduran Foxx, Tyson'ın hikayesini satın alabilirse nasıl bir performans sergileyecek beraber göreceğiz. Gelişmeleri kaçırmamak için gözünüz Beyazperde.com'da olsun.
Yorumlar
  • Jamie Foxx bu projeye dahil olursa hayatının belkide en kötü kararını vermiş olabilir, Tyson hayatı roman olacak kadar değerli birisi değil.

  • bence gayet kötü bir düşünce çünkü tyson hiçbir zaman bir MUHAMMED ALİ olamdı.Onun filminin konusu da şöyle olur:Bir basın toplantısı yapılır.rakibine kızan Tyson mahallesinde gördüğü Pitbulun taklidini yaparak rakibinin kulağını ısırır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir