11 Mart 2010 12:45

Alis Harikalar Diyarında!

Tim Burton'ın dört gözle beklenen filminden son haberler!

Alis Harikalar Diyarında için toplam 2 adet müzik albümü çıkıyor. Bunlardan ilki film müziklerinden oluşan (film score) albüm, diğeri ise "Almost Alice" adındaki, içerisinde Avril Lavigne'nin yeni şarkısı "Alice" in yer aldığı albüm.EMI müzik her 2 albümü de piyasaya sunuyor olacak. Dün itibarıyle myspace'te Alice şarkısının lansmanı yapıldı. Avril Lavigne ayrıca kendi blogunda filmi fanlarına tanıtıyor. Myspace sayfasından dinleyebilir ve okuyabilirsiniz.Alis Dünya Prömiyeri'nde!Prens Charles ve eşi Camilla, Tim Burton imzalı beklenen film Alis Harikalar Diyarında'nın 25 Şubat 2010 tarihli dünya prömiyerine katılacaklar.Prömiyerde Johnny Depp, Tim Burton, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter gibi isimler de bulunacak. Türkiye'de olduğu gibi Amerika ve İngiltere'de de 5 Mart'ta gösterime girecek filmin prömiyeri Londra Leicester Square'de yapılacak ve geliri The Prince's Foundation for Children and the Arts. (Çocuk ve Sanat Vakfı)'na verilecek.
Yorumlar
  • timm ve deep .... düşünmeye gerek bile yook...! heycanla bekliyorum

  • Tim Burton varsa, sorun yok... :))

  • eski versi onunu alman kanalın da seyretmiştim resmen hasta oldum diyebilirim bulabilsem netten indirecehim umarım bu yeni version çekimde aynı etkiyi bulurum

  • Hadi gelsin artık :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir