6 Kasım 2015 12:22

Alis Harikalar Diyarında'dan ilk fragman

'Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden' Türkçe altyazılı ilk fragmanıyla karşınızda...

Alis'in ikinci macerası "Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden" filminden Türkçe altyazılı ilk fragman yayınlandı.

Yeni filmde Alis yeraltının tuhaf dünyasına dönüyor ve Çılgın Şapkacı’yı kurtarmak için zamanda geçmişe yolculuk ediyor.İlk filmin yönetmeni Tim Burton yeni filmde yapımcı koltuğunda oturuyor. Filmin yönetmeni James Bobin.

Johnny Depp, Anne Hathaway, Mia Wasikowska ve Helena Bonham Carter yeni film için yeniden bir araya geliyor.Filmin konusu şöyle:
Alis Kingsleigh son birkaç yılını babasının adımlarını takip ederek geçirir ve açık denizlere seyahat eder. Londra’ya dönüş yolunda sihirli bir aynayla karşılaşır ve yeraltının fantastik dünyasına dönerek arkadaşları olan Beyaz Tavşan, Absolem, Cheshire Kedisi ve kendisi olmayan Çılgın Şapkacı’yla karşılaşır.Şapkacı büyüklüğünü kaybettiği için Mirana Alis’i zamana hükmeden Büyük Saat’in odasının içersindeki Renkküreyi ödünç almak üzere bir yolculuğa gönderir. Geçmişe giden Alis, hayatlarının farklı dönemlerindeki dostları ve düşmanlarıyla karşılaşır ve zaman dolmadan önce Şapkacı’yı kurtarmak için amansız bir mücadeleye girer."Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden" 27 Mayıs 2016’da vizyona girecek.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir