18 Mayıs 2006 14:58

Allen'ın Kamerasında Çarpışma

Farrell ve McGregor'dan yazlık işler

Ewan McGregor ve Colin Farrell, Woody Allen'ın kamerasından birlikte gülümseyecek. Production Weekly'nin haberine göre iki aktör, ünlü yönetmenin adını henüz belirlemediği 2006 yaz projesi için Tom Wilkinson'la beraber kamera karşısına geçecek. Allen üç aktörle aynı sahneyi paylaşacak güzel aktrisin kim olduğuna henüz karar vermedi.Allen'ın Avrupa'da çekeceği üçüncü film olan yapımda; borç batağına saplanan iki kardeşin nasıl birbirine düşman olup kanlı bir mücadeleye gireceğini izleyeceğiz.
Yorumlar
  • Vay be ikisinide cok severim, evan mcgregoru ayrı tabii, colin farrel alexanderdan sonra the new world ile pek yükselemedi yalnız filmde iyiydi. Şimdi bu ikiliye uygun bir kadın oyuncu secmek lazım, benim önerim naomi watts cok iyi olur hem woddy allen naomiyi de denemiş olur.

  • colın farrell ve ewan mcgregor olunca bu film izlenir

  • ewan mcgregor mu? colın farrel mi? e ozamn bunu hemen yapsınlar:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir