5 Aralık 2006 01:41

Almodovar Cruz Sever

Dönüş sonrası hazırlıkları...

Ödüllerin yönetmeni Pedro Almodovar, Dönüş'ten sonraki filminin hangisi olacağına karar vermeye çalışıyor bu aralar. Öne çıkan proje ise, ilgi çekici bir intikam hikayesi. Yönetmen, La Piel que habito'nun başrolünde yeniden Penelope Cruz ile çalışmayı düşünüyor!Usta sinemacı senaryosunu Thierry Jonquet'nin 1995 tarihli Mygale isimli romanından yola çıkarak yazıyor. Öykü, kızına tecavüz eden bir adamdan intikam alan bir plastik cerrahı anlatıyor. Kızının akıl hastanesine kapatılmasıyla yıkılan cerrah, ayağına gelen tecavüzcüden ağır ağır intikam almaya karar veriyor...Proje kesinleştiğinde, filmin oyuncu kadrosu da açıklanacak. Bu arada kitap hakkında yorum yapan bir yazar, öykünün bir David Lynch veya Stanley Kubrick filmine ilham verebilecek kadar sinematografik ve bir o kadar da karanlık olduğunu yazmış.
Yorumlar
  • Süper bir haber volver filminin sayfasınada belirtmiştim penelope cruz'un kendini bu filmlere yönlendirmesi gerektiğini volverin tadı damağımızda kalmışken bu haberi duymak oldukça heyecan verici.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir