25 Eylül 2009 10:12

Altı Gözü Yaşlı Eş

Bağımsız komedi filmi, Tim Allen, Paz Vega ve Andie MacDowell gibi oyuncularla dikkat çekiyor!

The Six Wives of Henry Lefay bağımsız bir komedi projesi. Howard Gould'un ilk defa kamera arkasına geçerek kendi senaryosundan yola çıkarak çekeceği filmin oyuncu kadrosunda Amerikan Bağımsız Sineması'na iyice ısınan Paz Vega, Tim Allen ve Andie MacDowell var.Filmin öyküsü son derece keyifli bir film izleyeceğimizin habercisi gibi. Henry Lefay isimli bir adam paraşütle serbest atlayış yaptıktan sonra kaybolunca, eşi ve kızı onun öldüğüne karar veriyor ve bir cenaze organize ediyorlar. Fakat adamın altı ayrı kadınla evli olduğu ortaya çıkıyor ve filmin sürprizleri sabah akşam ağlayan kadınlarla da sınırlı kalmıyor!
Yorumlar
  • süpriz bir film olucak ,izliyor oluca m.

  • tim allen ı severimi matrak oyuncu paz vega da malum işte ama andie mcdowall olunca bi izlemek lazım bakalım nasıl bişey çıkacak ortaya

  • Paz Paz Paz merakla bekliyorum..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir