22 Mart 2007 13:15

Altın Aslan Amerika Yolcusu!

Venedik Film Festivali, Tim Burton'ı onurlandırıyor...

Johnny Depp'li Sweeney Todd projesiyle sık sık Haber bölümümüze konuk olan Tim Burton, yakın zamanda kariyerinin en önemli ödüllerinden birini alacak.64. Venedik Film Festivali'nde yönetmene "Ömürboyu Başarı Ödülü" verilecek ve ayrıca ödül günü olan 5 Eylül, "Tim Burton Günü" adı altında izleyiciyi sinemacının başyapıtlarıyla buluşturacak.Festival aynı ödülü en son yine Amerikalı bir sinemacıya vermişti. Mulholland Drive ile sinema dünyasının kafasını karıştıran David Lynch'e...64. Venedik Film Festivali, 29 Ağustos-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Yorumlar
  • Tim Burton fazlasını bile hakedio bence...!!!

  • geç bile kalmışlar >8)

  • Ödül almasa şaşardım...Bravo ustaya.

  • çılgın...ve de özgün...!

  • budur işte olaygerçekten çok iyi bir yönetmencinemaya bakış tarzı çok hoşuma gidiyorinanılmaz yetenekli filmler sala insanın canını sıkmıyorökeyifle izlenebiliyor

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir