21 Şubat 2018 09:24

'Altın Çocuk' Göksel Arsoy imza gününde sevenleriyle buluştu

Göksel Arsoy, kendi yaşamını anlattığı kitabı 'Altın Çocuk'un imza gününde hayranlarıyla biraraya geldi.

Yaş alsa da yakışıklılığından bir şey kaybetmeyen, yeşilçamın sevilen oyuncusu Göksel Arsoy, Altın Çocuk isminde bir kitap yazdı. Basından hayat hikayesini yazmak için teklifler geldikten sonra kendi hikayesini kendi yazmaya karar verdiğini dile getiren Göksel Arsoy, 'Bu benim aynı zamanda sinemaya borcumdu. Bir yıl boyunca not aldım ve iki senede bu kitabı yazdım. Bütün hatıralarımı bu kitapta topladım. Bu kitap aynı zamanda Türkiye'nin 60 senelik panoraması.' diye konuştu.

İmza gününe gelenler Arsoy'un kitabının yanı sıra rol aldığı filmlerin afişlerini de oyuncuya imzalattı. Sevdikleriyle bol bol fotoğraf çektiren Arsoy'u, oğlu Gökhan Arsoy, kızı Aşkım Sağıroğlu ve torunu Emir Sağıroğlu da bu keyifli günde yalnız bırakmadı.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir